top of page

SAP Consultant

Poradenstvo

 

Vo svete financií a podnikania sa toho stále veľa mení, ak potrebujete odbornú pomoc s nastavením systému konzultant Vám vždy ochotne pomôže. V prípade záujmu o konzultanta vyplňte objednávkový formulár umiestnený pod textom. 

Servis

 

Pomoc konzultanta vždy nablízku. Ak sa vyskytne problém, alebo chyba, konzultant má vždy dobrú radu a postup ako problém vyriešiť preto nás neváhajte kontaktovať. Konzultanta si môžete objednať cez objednávkový formulár umiestnený nižšie alebo nám napíšte na e-mail.

Objednávka SAP Konzultanta

o SAP

 

Spoločnosť SAP popredný dodávateľ podnikových softvérových aplikácií, pomáha iným spoločnostiam dosahovať vyššiu úroveň bez ohľadu na ich veľkosť či na odvetvie, v ktorom pôsobia. Ako uznávaný líder vo svojom odvetví má spoločnosť SAP (skratka z anglického „Systems, Applications, and Products in Data Processing“) bohaté skúsenosti s inováciou a rozvojom. V súčasnosti má spoločnosť SAP svoje pobočky zamerané na predaj a vývoj vo viac ako 50 krajinách v celom svete. Aplikácie a služby SAP umožňujú prosperovať, pružne reagovať a neustále sa rozvíjať viac ako 251,000 zákazníkom z celého sveta.

Tel.č.: +421 918 967 525

E-mail: sap@langer.sro.sk

Your details were sent successfully!

DIvízia SAP

bottom of page