top of page

Projekt Burt's Bees

Poradenstvo

 

Radi Vám poradíme pri výbere produktov z našej ponuky. Kúpu výrobkov Burt´s Bees vyrobených z včelích produktov môžete uskutočniť cez naše e-Shopy 

o Burt´s Bees

 

Burt´s Bees vyrába svoje produkty s prírodnými látkami s použitím minimálne spracovanie, ako je destilácia / kondenzácie, extrakcia / dusená destilácia / tlakové varenie a hydrolýza udržiavať čistotu týchto zložiek. Okrem toho, každý výrobok má "prirodzenú bar ", ktorý udáva percento prírodných látok v tomto produkte, často s podrobným popisom prísad.

Projekt NU SKIN by Holding Langer

Holding Langer je distribútorom spoločnosti NU SKIN a je vlastníkom franchize licencie na budovanie obchodného systému OTG7S, uvedené obrázky a texty majú len inforativny charakter. Spoločnosť NU SKIN je spoločnosťou priameho predaja preto táto stránka neslúži na propagáciu spoločnosti NU SKIN ale na propagáciu wellness a kozmetických procedúr vykonávanými sieťou štúdií Wellness & Cosmetic Institut. Pri procedúrach sú používané aj výrobky od spoločnosti NU SKIN.

Máte záujem nakúpiť produkty alebo sa stať prednostným zákazníkom a ušetriť na kúpe produktov prípadne sa stať distribútorom spoločnosti NU SKIN? Ak áno, stačí zavolať na bezplatné číslo 0800 333 666 kde získate viac informácií alebo si môžete dohodnúť stretnutie s poradcom.

Máte záujem nakúpovať sami? Aby to bolo možné je potrebné sa registrovať ako zákazník. Pri registrácií je potrebné uviesť povinný údaj a to "ID č. sponzorujúceho distribútora". Kontaktujte nás a radi Vám poskytneme naše ID číslo. Ďakujeme 

DIvízia Kozmetiky

Oriflame Poradca

V prípade záujmu o osobné stretnutie volajte +421 911 711 755 alebo píšte požiadavky mailom na oriflame@langer.sro.sk.

Chcete sa stať Oriflame poradcom?

 

Zaujali Vás výrobky Oriflame? Chcete sa stať poradcom a predajcom Oriflame pre Vaše okolie a známych a mať vlastný katalóg? Ak áno stačí vyplniť formulár na registráciu distribútora.

Registrácia nového Oriflame poradcu

Your details were sent successfully!

AVON Lady/Gentleman

Xu Jia

Tel.č.: +421 903 456 119

Tomáš Doboš

Tel.č.: +421 911 711 755

V prípade záujmu o osobné stretnutie nám zavolajte alebo píšte požiadavky mailom na:

RYOR Predajca

Česká prírodná kozmetika RYOR

 

Všetky vyrábané prípravky RYOR sú vyvíjané vo vlastných laboratóriách, ktoré sú významnou súčasťou firmy.

 

Aktívne, účinné látky sú pripravované na báze bylinných a rastlinných extraktov a v súčasnosti modernými kozmetologickými trendmi sú cielene zamerané na riešenie problémov pleti, ošetrenie a modeláciu tela. Vývojoví pracovníci firmy používajú k realizácii kozmetických prípravkov aktívne látky, suroviny a parfumové kompozície od renomovaných firiem z celého sveta.

 

Kúpeľné a kozmetické centrá a salóny zamenrané na zastavenie stárnutia tzv. anti-aging. Aktuálny zoznam procedúr a služieb nájdete na web stránke WACI.eu

 

Denné SPA kúpeľné procedúry počas ktorých sa svet okolo Vás zastaví a zablúdite do úžasného sveta kde Vás budú híčkať a doprate si blahodárny relax a uvoľnenie.

waci.eu
burts-bees
nuskin-uvod
avon
oriflame
ryor

ATOK Predajca

ATOK je Česká čerstvá prírodná kozmetika

 

Značka Original ATOK prezentuje vysoko kvalitné aromaterapeutické Olejovú Kozmetiku určenú pre profesionálne aj domáce použitie. Je to kozmetika ponúkajúca komplexný systém prirodzenej starostlivosti o celé telo.

Jedná sa o "živé" prípravky čisto prírodného charakteru alebo s nevyhnutným minimom prídavných látok, ktoré umožňujú napríklad emulgovanie u krémov, prípadne odďaľujú oxidáciu. Nemožno ich preto vyrábať do zásoby a skladovať by sa mali v chladničke, podobne ako potraviny. Nároky na výrobu a skladovanie preparátov sú však mnohonásobne vyvážené ich kvalitou a účinky. Obsiahnuté bioaktívne látky pokožku ošetrujú úplne fyziologicky a šetrne, bez narušenia jej ochranného filmu. Rastlinné a éterické oleje tvoriaci základ kozmetiky Original ATOK vďaka nízkej molekulárnej hmotnosti môžu pokožkou prenikať hlboko do tela a pozitívne ovplyvňovať rad telesných funkcií. Éterické oleje, okrem účinkov na fyzické telo, prinášajú tiež uvoľnenie, radosť a psychickú pohodu.

Ďalej táto značka prezentuje aj čisté éterické a rastlinné oleje, kozmetické suroviny a potravinové doplnky. Ide predovšetkým o rastlinné suroviny ponúkajúce široké uplatnenie pri tvorbe vlastných aromaterapeutických špecialít.

Najobľúbenejšími produkty tejto rady sú bezpochyby éterické oleje - vysoko účinné vonné látky získané zo siličnatých rastlín. Môžeme ich využiť na inhaláciu či príprave individuálnych receptúr pre kúpele, masáže či rozličné spôsoby starostlivosti o pokožku. V ponuke je bezmála sto druhov éterických olejov, od bežných druhov, až po vzácne. Môžete si tiež vybrať zo širokej ponuky zmesou éterických olejov - špeciálnych, vianočných, meditačných, afrodiziakálnych, do sauny a ďalších. Ďalšou významnou súčasťou série Original ATOK sú rastlinné oleje, masla a olejové maceráty. Používame ich ako základné kozmetické prostriedky samostatne alebo ako tzv. Nosiče pre éterické oleje. K obohateniu receptúr tiež ponúkame vitamíny pre kozmetické použitie. Úplne samostatnou a stále sa rozširujúce skupinu radu tvoria potravinové doplnky, v ktorej nájdete napríklad vitamín C a eleuterokok - rastlinu s významnými imunostimulačným vlastnosťami.

 

YoungLiving.sk

INDIPENDENT DISTRIBUTOR : 3771856

Zhlboka dýchajte. Naše esenciálne oleje a ich zmesi Vám pripraví zmyslové zážitky, ktoré môžu okamžite oživiť telo i myseľ.

Od sladkého aróma levandule až po stimulujúce vôňu eukalyptu, naše esenciálne oleje podnecujú Vaše zmysly a oživujú Vaše telo. Vo vnútri týchto čistých rastlinných esencií objavíte vlastnosti posilňujúci wellness, ktoré nemožno nájsť nikde inde.

Langer PETSHOP - Essential oils for pets

Esencialne oleje pre zvieratá

doTerra

dōTERRA esenciálne oleje Čistej certifikovanej terapeutickej triedy (CPTG™) predstavujú najbezpečnejšie, najčistejšie a zdraviu najprospešnejšie esenciálne oleje, ktoré dnes existujú. Sú jemne a zručne vydestilované z rastlín, ktoré skúsení pestovatelia z celého sveta trpezlivo zožali v tom najsprávnejšom momente tak, aby mali ideálne zloženie a účinnosť extraktu. Skúsení používatelia esenciálnych olejov okamžite rozoznajú štandard výnimočnej kvality dōTERRY pre prirodzene bezpečné, čisté efektívne terapeutické použitie.

atok
youngliving.sk
doterra
petshop
bottom of page