top of page

Chutné Domáce Syry

Vyrábame kvalitné domáce, čerstvé mliečne výrobky z kravského mlieka bez konzervantov a farbív. Domáce potraviny vyrábame už od roku 2004.

Distribúcia a predaj výrobkov pre konečných zákazníkov je zabezpečený cez e-Shop na stránke www.syry.info. Tešíme sa na Vaše objednávky. Dobrú chuť

Sortiment domácich výrobkov stále rozširujeme. V ponuke nájdete obľúbené syry údené ale aj neúdené čerstvé. Naše novinky syr s príchuťou alebo domáci tvaroh čakaju len na ochutnanie.

UGOvá Čerstvá Šťava

Je to 100 % čistá, prírodná šťava. Do Uga nič nepridávame, žiadne farbivá, konzervanty, koncentráty, vodu, ani ho nedosladzujeme. Vďaka tomu má šťava rovnakú farbu, chuť a obsah živín ako práve vytlačená čerstvá šťava.

Klasické džúsy sú vyrábané z mrazených alebo pasterizovaných ovocných koncentrátov. Technológia ich výroby významne znižuje ich nutričnú hodnotu, pretože pri ich výrobe dochádza k niekoľkým procesom, ktoré k surovine nie sú šetrné. Čerstvú šťavu spoznáte podľa prirodzenej farby a chuti, ale aj podľa toho, že sedimentuje - postupne sa usádza. To je dôkaz prírodného charakteru a čistoty.

Paskalizácia, teda ošetrenie vysokým tlakom v konečnej fáze výroby, pracuje s fyzikálnymi vlastnosťami buniek. Šťava je aj s obalom vystavená vo vodnom kúpeli vysokému tlaku 600 MPa. Tlakom sa stlačí bunková stena nežiaducich mikroorganizmov a tým nastane inaktivácia proteínov a látok, ktoré umožňujú množenie mikroorganizmov. Šťava musí byť skladovaná v chlade, vydrží až 4 týždne.

Divízia Potravín

Jedlo vs. Kalórie

Jedlo vyvážené kalóriami, podľa želania

Ak potrebujete vyvážené jedlo podľa želania, či už kvôli diete, alebo športu, ste tu správne, stačí si len objednať. Pomôžeme Vám schudnúť alebo pribrať zdravo našou vyváženou stravou ktorú Vám prienesieme až domov, alebo do práce.

syry
stava
jedlo
bottom of page