top of page

Divízia prepravy Spoločnosti Langer alebo LangerLogistics Vám prináša nové možnosti prepravy tovaru vo svete Logistiky. Doručovanie prebieha prostredníctvom vlastných prepravcov alebo cez partnerské kurierske spoločnosti. Kladieme dôraz na najvýhodnejšiu cenu prepravy a na bezpečnosť zásielok pri ich preprave. 

Doručovateľské Služby

Doručenie a bezpečnosť Vašich zásielok je pre LangerLogistics prvoradá, preto sa o každú zasielku staráme s najvyššiou prioritou. Za výhodnú cenu dostanete protriedne služby v preprave.

Tomáš Doboš, Vedúci Divízie Prepravy Holdingu spoločnosti Langer s.r.o.

Vitajte!

Vaše zásielky či už Listy alebo Balíky doručíme adresátovi za najvýhodnejšiu cenu na trhu. Prostredníctvom služby doručenie do 48h Vám zabezpečíme dodanie do okresov Bratislava, Senec, Malacky, Pezinok, Dunajská Streda, Galanta, Trnava, Komárno alebo Nové Zámky.

Listy aj Balíky doručíme adresátovy ešte v ten istý deň. Doručenie do 12hodín od podania. Stačí ak Vašu zásielku prevezmeme do 10:00. Doručenie kdekoľvek vrámci okresov Bratislava, Senec, Dunajská Streda.

Doručenie Klasik do 48h

Doručenie Expres do 12h

Keďže sme si istý že sa na nás môžete spoľahnúť. Za každú zásielku ktorá nebude doručená včas

Vám vrátime celých 100% z poplatku

za kurierské služby ktoré ste úhradili. Preto sa nemusíte obávať neskorého doručenia Vašich zásielok.

Doručenie Urgent do 3/6h

Urgentné zásielky vrámci okresov Bratislavy doručíme do 3.hodín od prevzatia zásielky. Pre okres Senec a Dunajská Streda je urgentné doručenie do 6.hodín od prevzatia zásielky. 

Doručenie IHNEĎ

Doručenie IHNEĎ je prémiová prepravná služba. Ak potrebujete mať zásielku čo najrýchlejšie doručenú vrámci mesta Bratislava tak služba IHNEĎ je to pravé pre Vás. Vaša zásielka bude riešená prednostne pred všetkými zásielkami, aby čas doručenia bol čo najkratší.

Doručenie SR do 72h

Vaše zásielky či už Listy alebo Balíky doručíme adresátovi. Prostredníctvom služby doručenie SR do 72h Vám zabezpečíme dodanie po celom Slovensku za skvelú cenu.

Infolinka

0800  333 666
Informácie a Objednávky
bottom of page