DESTINÁCIE

1/3

Pre Dobrodružstvo

Poznávacie zájazdy

Chceme Vám na našich zájazdoch zaželať šťastnú cestu a veľa nových spomienok a dobrodružstiev. V prípade akejkoľvej situácie náš môžete kontaktovať ZADARMO.

Slovensko-Uzbekistán

 

z Bratislavy­­­­-Srbsko-Bulharsko-Turecko-Iran-Turkmensko-Tadžekistan-Uzbekistan-Kazachstan-Rusko-Bielorusko-Poľsko-Bratislava

5999€

Slovensko-Indonézia

 

z Bratislavy-Maďarsko-Srbsko-Bulharsko-Turecko-Gruzínsko-Arménsko-Azerbajdžan-Irán-Irak-Pákistán-India-Bangladéš-Myanmar-Thajsko-Malaysia-Singapúr-Kupang City,Indonézia-Singapúr-Malaysia-Thajsko-Kambodža-Vietnam-Laos-Myanmar-India-Nepál-Pákistán-Afgánistán-Tadžekistán-Uzbekistán-Turkmenistán-Kazachstan-Rusko-Estonsko-Lotyšsko-Kaliningrad-Litva-Bielorusko-Poľsko-Česko-Bratislava

12999€

Potrebuješ POMOC?

Potrebujete viac informácií o našich zájazdoch alebo si chcete zarezervovať niektorý z našich úžasných pobytov? S ničím si nerobte starosti. Stačí nám zavolať a všetko vybavíme za Vás.

 

Volajte ešte DNES 
0650 409 444
Slovensko-JAR

 

Úžasné mesto na druhom konci sveta plne príležitostí na spoznávanie, nakupovanie, oddych a rekreáciu ktoré čaká len na Vás. 

15999€

V cene zájazdov je zahrnuté cestovné (PHM, trajekty), ubytovanie (väčšina je s raňajkami), poistenie (cetovné, rizikové, dočasné životné), víza, dvaja profesionálny šoféry. Zájazdy sú určené pre 5.ľudí. V cene nieje zahrnutá strava.

REZERVUJTE SI EŠTE DNES !!!

CK Langer

Budovateľská 195

90046, Most pri Bratislave

WEB: www.ck.langer.sk

E-mail: info@ck.langer.sk

 

Tel.č.: +421 2 2102 5174

Fax: +421 31 5547 705

Napíšte nám:

© 2014 by Holding Langer - Division of Travel

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Langer logo w L.png
  • index.jpg
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now